П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Меморіал Олексія Дем'янюка 2015. Анонс

 Меморіал Олексія Дем’янюка проводиться у Львові уже понад 16 років, вважається престижним комерційним стартом у Європі, який відкриває зимовий легкоатлетичний сезон.


Якщо турнір цього року відбудеться, то старший сержант Дем’янюк Дмитро планує на ньому виступати. Пропустивши тривалий час через травму, львівський легкоатлет, переможець командного чемпіонату Європи-2011 (результат Дмитра 235 см), фіналіст чемпіонатів світу та Європи, а також переможець багатьох престижних змагань, через меморіал батька готуватиметься до того, щоб виконати кваліфікаційний норматив на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро. Про це та інше Дмитро Дем’янюк розповів в інтерв’ю.