П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

На спортивній базі урочисто відкрито 25 метровий критий басейн

 13 листопада 2015 року у Навчально-спортивній базі літніх видів спорту урочисто відкрито 25 м критий плавальний басейн. На святі були присутні почесні гості: Міністр молоді та спорту України ЖДАНОВ Ігор Олександрович, заступник Міністра молоді та спорту України ВОЙТОВИЧ Ярослав В'ячеславович, голова Львівської обласної державної адміністрації СИНЮТКА Олег Михайлович, Міський голова Львова САДОВИЙ Андрій Іванович, начальник Управління спорту Міністерства оборони України полковник ФІНОГЕНОВ Юрій Семенович, начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту підполковник СЕНИК Руслан Миколайович, голова Благодійного фонду «Спортивна країна» БУБЛИК Дмитро Олександрович, Священик отець Олександр, представники фізкультурно-спортивних товариств та установ Львівщини.

 

Почесні гості прийняли участь в урочистому перерізані святкової стрічки та урочисто відкрити перші змагання в оновленому 25 м плавальному басейні.

Довідково: Комплекс плавальних басейнів Навчально-спортивної бази літніх видів спорту СКА збудовано в 1964 році. Включає в себе відкриту 50-ти метровий басейн (реконструйований у 2011 році), 25 м басейн для стрибків у воду та водного поло (реконструйований у 2013 році), 8 м басейн для початкового навчання плаванню (реконструйований у 2013 році) та 25 м критий басейн (реконструйований у 2015 році). 
Благодійним фондом Дмитра БУБЛИКА «Спортивна країна» на реконструкцію Комплексу плавальних басейнів Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України затрачено загалом 11 млн. грн., в тому числі 2 млн. грн. в 2015 році на реконструкцію 25-ти метрового критого басейну.
З введенням в експлуатацію Комплексу плавальних басейнів у м. Львові відродився такий популярний вид спорту як стрибки у воду який не розвивався понад 20 років, а також з'явилося нові місця для оздоровлення населення, тренувань з водного поло, плавання, сучасного п’ятиборства, триатлону, фізичної підготовки військовослужбовців збройних формувань.

 Про це писали

http://www.mil.gov.ua/news/2015/11/13/u-navchalno-sportivnij-bazi-litnih-vidiv-sportu-minoboroni-u-lvovi-vidbulos-urochiste-vidkrittya-25-metrovogo-kritogo-basejnu--/

http://zik.ua/ua/news/2015/11/13/u_lvovi_vidkryly_baseyn_de_biytsi_ato_bezkoshtovno_prohodytymut_reabilitatsiyu_642602