П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Вшанування кращих спортсменів Львівщини за результатами Європейських ігор 2015 року

 4 листопада 2015 р. у Львівській обласній державній адміністрації за участю заступника голови Львіської облдержадміністрації Ірини Гримак, представників спортивної громадськості та численних журналістів відбулася урочиста церемонія відзначення чемпіонів та призерів перших Європейських ігор (Баку, 2015).  Навчально-спортивну базу літніх видів спорту гідно представила старший солдат Сайко Олена (2 місце боротьба самбо, вагова категорія до 64 кг).

Переможцям і призерам перших в історії світового спорту Європейських ігор 2015 року та їхнім тренерам було вручені Почесні грамоти і Подяки Львівської обласної державної адміністрації, а також сертифікати на одержання грошових винагород.
Зокрема, спортсмени Львівщини, які посіли в столиці Азербайджану перше місце отримали з обласного бюджету по 25 тис грн., срібні призери – по 20 тис грн., бронзові медалісти – по 15 тис грн. Грошові винагороди з обласного бюджету отримали й персональні тренери спортсменів.
Дуже приємно, що сьогодні є люди, які присвячують спорту своє життя і досягають таких висот. Цим ви вкотре доводите, що Львівщина є найкращою й у спортивних досягненнях. І нехай ці здобутки будуть лише початком перемог, які нас чекають попереду", - сказала Ірина Гримак.
Слова щирої подяки від імені усіх спортсменів промовив заслужений майстер спорту зі стрільби з лука, переможець Євроігор-2015 Маркіян Івашко.
Варто зауважити, що на І Європейських Іграх, які тривали упродовж 12 - 28 червня 2015 року у місті Баку, національна збірна команда України здобула 46 нагород.
У складі збірної України спортсмени зі Львівщини вибороли 11 медалей: 2 золоті, 3 срібні та 6 бронзових.
Загалом Україну на цьому престижному спортивному форумі континенту представляли 243 спортсмени у 19 видах спорту. Українські атлети посіли за кількістю здобутих медалей 6 місце, а за золотими нагородами – 8 місце серед 50 країн-учасниць.