П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "Юнацька ліга Європи. Фінал-2015"

 2-4 жовтня 2015 року у м. Векше (Швеція) проходив Фінал Юнацької ліги Європи зі стрільби кульової.  Особливістю цих змагань є те, що вони носять командний характер, відбуваються у стрільбі з пневматичної зброї і проводяться за принципом "дуелей".

Збірна команда України у складі "львівських армійців" працівників Збройних Сил України Павла Коростильова та Поліни Конарєвої та Богдана Кириленка перемогли у стрільбі з пістолета. У груповому турнірі наша команда перемогла збірні Чехії, Італії та Литви. А у фінальному двобої впевнено обіграли збірну Швейцарії. Протоколи тут.