П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

З нагоди Дня фізичної культури і спорту

 11 вересня 2015 року під час розширеного засідання відділення НОК України у Львівській області в залі засідань Львівської обласної державної адміністрації відзначено провідних фахівців сфери фізичної культури та спорту Львівщини.

Особлива увага була прикута до вшанування кращого спортсмена Львівщини за підсумками липня 2015 року. Традиційним голосуванням членів виконкому відділення НОК України у Львівській області та членів колегії управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації було визначено найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня 2015 року майстра спорту України міжнародного класу з сучасного п’ятиборства старшого сержанта Андрія Федечка. Таке визнання Андрій Федечко здобув завдяки сенсаційній бронзовій медалі на Чемпіонаті світу, який успішно завершився для національної збірної команди України в німецькій столиці місті Берліні. Вихованець львівської школи сучасного п’ятиборства Андрій Федечко на першому для себе чемпіонаті світу піднявся на третю сходинку світового п’єдесталу та виборов індивідуальну олімпійську ліцензію на Ріо-де-Жанейро – 2016! Відтак грошову винагороду та ексклюзивну ковану відзнаку «Сокіл» отримали Андрій Федечко та його тренери: заслужені тренери України Володимир Софієнко та працівник Збройних Сил України Олег Фіалкович.