П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "Фінал Кубка світу 2015"

 З 01 по 07 вересня 2015 р. у м. Мюнхені (Німеччина) проходить Фінал Кубка світу зі стрільби кульової. У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м (вправа ГП-6) серед чоловіків виступав "львівській армієць" працівник Збройних Сил України мсмк Олег Царьков, який у кваліфікації встановив новий рекорд України (631,4 очка).

Його результат кваліфікації, серед  десятки сильніших стрільців, був третім. Після фінальної серії чемпіоном у цій вправі став китайський спортсмен YANG Haoran, срібну медаль виборов представник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ ЦАРЬКОВ Олег з результатом 206,6 очка, поступившись лідеру 0,4 очка. Бронзовий призер - стрілець з Сербії STEFANOVIC Milutin.

Довідково: працівник ЗСУ ЦАРЬКОВ Олег Сергійович  -  майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби (гвинтівка). Бронзовий призер Етапу Кубка світу (2015), чемпіон Європи в особистому та срібний призер в командному заліку (2014), Чемпіон Європи в командному заліку серед юніорів (2008), дворазовий бронзовий призер Чемпіонату Європи в командному заліку серед юніорів (2006, 2005). Багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів України, член національної збірної команди України. Рекордсмен Європи (вправа ГП-6; 202,8 очок). Володар ліцензії на участь у Олімпійських іграх 2016.