П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

На спортивній базі пройшли урочистості з нагоди 24 річниці Незалежності України та 60 річчя від дня заснування

 21 серпня 2015 року у Навчально-спортивній базі літніх видів спорту проходили урочистості з нагоди 24  річниці Незалежності України та 60 річниці від дня заснування. Особовий склад Бази привітали почесні гості: спортсмен-інструктор 95 групи Управління спорту Міністерства оборони України, ЗМС з кульової стрільби, олімпійський чемпіон майор ПЕТРІВ Олександр Святославович,

начальник 8 спортивного клубу армії (1993-1995 рр.) підполковник Ковальчук Олег Васильович, начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту (2005-2014 рр.) підполковник Гакавчин Володимир Андрійович, начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту підполковник Сеник Руслан Миколайович, голова благодійного фонду «Спортивна країна» БУБЛИК Дмитро Олександрович, директор Львівської школи вищої спортивної майстерності Климчук Петро Васильович, заступник голови Львівської обласної організації ФСТ «Спартак» Власенко Ігор Петрович, директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Климович Вадим Володимирович, начальник Львівського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Николаєв Мирослав Степанович, директор КДЮСШ №1 СКА ГОРНЯКОВА Олена Сергіївна, директор КДЮСШ ім. Ю.Кутенка ТЕРЮХОВ Сергій Артемович, директор СДЮШОР «Олімп-Л» ЩИРБА Роман Іванович, ветеран армійського спорту ГЛАЗШНЕЙДЕР Ігор Олександрович.

Довідково:

19 серпня 1955 року сформовано Спортивний клуб Прикарпатського військового округа, як окрема військова установа.
12 липня 1960 року Спортивний клуб Прикарпатського військового округа переформовано в Спортивний клуб Армії.
12 січня 1972 року Спортивний клуб Армії переформовано в 8 Спортивний клуб Армії.
14 грудня 2005 року 8 Спортивний клуб Армії переформовано в Навчально-спортивну базу літніх видів спорту.

Спортивний клуб армії засновано 19 серпня 1955 року як осередок фізичної культури спрямований на пропаганду фізкультурного руху в армійському середовищі та на досягнення найвищих спортивних результатів. З середини 70-x років починається розбудова сучасної навчально–матеріальної бази: було збудовано спортивно-стрілецький комплекс, легкоатлетичний манеж з велотреком, базу сучасного п’ятиборства, які не мали і не мають аналогів в Україні. У 1980 році ці будівлі стають запасними аренами для проведення Ігор ХХІІ Олімпіади. 
У 1992 році особовий склад 8 СКА прийняв присягу на вірність Українському Народові.
Постановою Кабінету Міністрів України Навчально-спортивну базу літніх видів спорту включений в перелік баз олімпійської підготовки національних команд України. 
У різні часи прапор Навчально-спортивної бази літніх видів спорту захищали відомі спортсмени, Олімпійські чемпіони:
Павло Ледньов (сучасне п’ятиборство 1968 та 1972 рр.);
Олександр Петрів (кульова стрільба 2008 р); 
Богдан Макуц (спортивна гімнастика 1980 р);
Віктор Сидяк (фехтування на шаблях 1968, 1972, 1976, 1980);
Йожеф Беца (футбол, 1956 р);
Тимур Таймазов (важка атлетика, 1996);
Петро Король (важка атлетика, 1976).
За роки Незалежності Львівські армійці здобули 2 медалі на Олімпійських іграх:
золото Олександра Петріва (стрільба з пістолета) та срібло Олександра П’ятниці (метання спису), 324 медалі на Чемпіонатах світу, 563 медалі на Чемпіонатах Європи, 130 нагород на змаганнях Міжнародної ради військового спорту (СІЗМ), понад 7 тис. нагород на чемпіонатах та Кубках України.

 

 з 18 хвилини
 
 
з 13 хвилини 20 секунд.