П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Велоспорт на треку "Гран-при Галичини"

 6-9 серпня 2015 року у  на велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів) відбулася міжнародна велосипедна гонка на треку класу С2 «Гран Прі Галичини» та чемпіонат України з велосипедного спорту. Змагання відбулися за підтримки Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), головний суддя змагань - міжнародний комісар UCI Павел Скорек (Польща).

В престижних велосипедних змаганнях взяли участь 138 спортсменів, які представляли команди з Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Литви, Польщі та України. Серед учасників - чемпіонка світу з Польщі Катерина Павловська, срібна призерка чемпіонату світу Ганна Соловей, провідні українські велогонщики Андрій Вінокуров, Сергій Омельченко та чимало інших відомих спортсменів.
На змаганнях було встановлено два рекорди львівського велотреку – на дистанції 200 м та 1000 м, автором яких став Андрй Вінокуров.
Загалом у Львові було розіграно 18 комплектів медалей.
"Львівські армійці" здобули 4 нагороди: старший солдат Куценко Андрій (срібло та бронза), Посіко Олег (срібло-юніори), Підківка Віталій (командна бронза).