П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Шаховий сеанс одночасної гри з учасниками АТО

 25 липня 2015 року на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові проходив сеанс одночасної гри з шахів присвячений Всесвітньому дню шахів та Дню шахів в Україні. У турнірі прийняла участь Гросмейстер, переможниця шахової олімпіади, чемпіонка світу та Європи Музичук Марія, чемпіонка Європи Музичук Ганна та військовослужбовці Львівського гарнізону - учасники антитерористичної операції.

Змагання тривали протягом 2 годин на 20 дошках. Наприкінці змагань Марія та Ганна Музичуки подякували учасникам турніру та нагородили військовослужбовців почесними сертифікатами зі своїми підписами. Від імені учасників АТО присутніх привітав молодший сержант Дорошенко Євген (80 окрема аеромобільна бригада), побажав Марічці та Ганні подальших спортивних успіхів та привітав їх квітами та вимпелами.

Довідково. З 1966 року за ініціативою Всесвітньої шахової федерації щорічно, 20 липня, відзначається Міжнародний день шахів. З 19 по 25 липня 2015 року у Міністерстві оборони України організовані заходи щодо відзначення цієї події. У містах Одесі, Києві, Херсоні та Львові проходили сеанси одночасної гри в яких прийняли участь міжнародні гросмейстери, переможці шахових олімпіад, чемпіони світу, Європи та військовослужбовці - учасники антитерористичної операції.

">

">