П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Бокс "Чемпіонат Європи серед юніорів 2015. Фінал"

 16-23 травня 2015 року на легкоатлетичному манежі з велотреком Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України проходив Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів (атлети 1999-2000 років народження). 220 атлетів з 27 команд Європи змагалися у 13 вагових категоріях. Поєдинки тривали 3 раунди по 2 хвилини із 1 хвилиною відпочинку в між раундами. Збірна команда України здобула 7 нагород: 4 золотих та 3 срібних.

Це дозволило нашим співвітчизникам перемогти у загальнокомандному заліку. На другу сходинку п'єдесталу піднялася збірна команда Азербайджану - 6 нагород (2+2+2), на третю - збірна команда Англії (3 медалі: 2+0+1). Всього 21 команда здобула нагороди різного гатунку на цьому чемпіонаті.

Медалісти національної збірної команди України.

Золото:

Артем Дем'яненко (до 48 кг); Андрій Матяш (до 50 кг); Іван Папакін (до 70 кг); Аркадій Карцан (до 80 кг);

Срібло:

Іван Козяр (до 54 кг); Артем Лапін (до 63 кг); Олександр Гриців (понад 80 кг).

Відео фінальних поєдинків:

">