П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Легка атлетика "Меморіал О. Дем'янюка 2015. Результати.

 У Львові відбувся перший етап Кубка України зі стрибків у висоту – Меморіал Олексія Дем’янюка
У чоловіків результат 2 м 20 см показало відразу три атлети – львівський армієць" старший сержант Дмитро Дем’янюк та представники Херсонщини -  Андрій Ковальов та Віталій Самойленко.

За спробами найкращим виявився син уславленого висотника, на честь якого проводяться змагання, Дмитро Дем’янюк. У жінок рівних не було Оксані Окунєвій з Миколаєва – 1 м 92 см. Далі на п’єдесталі розташувалися Валентина Ляшенко з Грузії та киянка Юлія Левченко – у обох по 1.86. Поділитися враженнями від змагань прес-служба ФЛАУ попросила головного тренера збірної України з легкоатлетичних стрибків В’ячеслава Тиртишника.
- Змагання пройшли традиційно на високому рівні. Незважаючи на те, що спорт взагалі та легка атлетика зокрема переживають зараз скрутні часи, вдалося зібрати доволі серйозний склад учасників.
- Розпочнемо з дівчат – що можете сказати про їхні стрибки?
- Ще під час розминки стало зрозуміло, що Оксана Окунєва – чи не головний фаворит. Було помітно, що якраз на результат 1.92 вона наразі й готова. Для першого старту сезону – нормальні цифри. Проте, були у неї гарні спроби й на 1.94. Так що будемо сподіватися, що на свої 1.97-1.99 вона у сезоні вийде.
- 2.20 у чоловіків – не такий вже й високий показник.
  - Не забувайте, що Дмитро Дем’янюк пропустив цілий рік. Минулої зими після операції він ніяк не міг відновитися. Тренувався, стрибав, але біль у нозі весь час заважала. І тоді ми прийняли спільне з ним рішення – не виступати ні зимою, ні влітку. І ось після повернення нам було дуже цікаво за ним спостерігати. Скажу, Дмитро не розчарував. Після взятої 2.20, він 2.23 пропускав, стрибав 2.26. І спроби були доволі пристойні. І я, як головний тренер, очікую в цьому зимовому сезоні повернення Дем’янюка на великі висоти (особисті рекорди у нього – 2.32 у приміщенні та 2.35 на вулиці).
- Не побачили ми у львівському секторі двох провідних українських висотників – Андрія Проценка та Богдана Бондаренка. Коли вони планують розпочати сезон?
- Проценко вже зовсім скоро почне брати участь у стартах за кордоном. У березні на чемпіонаті Європи у Празі, думаю, він свій високий рівень покаже. А Бондаренко цю зиму пропускає, готується на літо. Зараз він знаходиться в Форіо (Італія), а скоро ми плануємо його на два місяці відправити на збір до Південно-Африканської Республіки.

За матеріалами Федерації легкої атлетики України.