П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "39 Гран-прі Белграда"

 13-14 грудня 2014 року у м. Белграді (Сербія) проходив міжнародний турнір зі стрільби з пневматичної зброї "Гран-прі Белграда". На цей спортивний форум приїхало 276 спортсменів з 15 країн світу. Збірну команду України представляли 22 спортсмени.

Тренери країн-учасниць на цих змаганнях мали можливість визначитися зі своїми кандидатами до складу національних збірних команд на один з основних стартів наступного року - Чемпіонат Європи зі стрільби з  пневматичної зброї. Першими стартами були розіграні призи «Белград-Трофі» де відзначилися "львівські армійці" працівник ЗСУ Царьков Олег у своїй коронній вправі ГП-6 вкотре доказав своє чемпіонство з результатом у кваліфікації 625,7 очок та у фінальній серії – 206,3 очка, працівник ЗСУ Коростильов Павло також став чемпіоном у вправі ПП-3 з результатом 574+202,3 очки. 

В другий змагальний день найбільш вдало вистояли випробування Олег Царьков (вправа ГП-6), який з фінальною серією 207,6 очок посів 2-е місце та Павло Коростильов (вправа ПП-3), з результатом 176,7 очок піднявся на 3-ю сходинку п`єдесталу. Ще дві представниці НСБ ЛВС змагалися у вправі ПП-2. Увійшовши до фіналу з кваліфікацією відповідно 2-ю та 4-ю, Конарєва Поліна залишилась сьомою, Коростильова Юлія – восьма. Слід зазначити, що Олег Царьков, Павло Коростильов, Юлія Коростильова та Конарєва Поліна виконали контрольні нормативи для участі на Чемпіонаті Європи, що затверджені тренерським штабом Української команди.