П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Карате "Чемпіонат України серед школярів"

 6 грудня 2014 р. у Львові на велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбувся відкритий чемпіонат України серед школярів LVIV KARATE OPEN 2014. У змаганнях прийняло участь 354 спортсмени з 32-х клубів з 12 областей України.

Спортсмени виступали в особистих та командних розділах ката та куміте. Розігрувалось 39 індивідуальних та 14 командних комплектів нагород.
У командному заліку перше місце посів Львівський клуб «Юніон» (Збройні Сили України) - 18 золотих медалей, друге місце – Київський клуб «Сьогун» - 7 золотих медалей та третє місце – клуб «Олімпік», м. Миколаїв - 6 золотих.
Серед областей на першому місті – Львівська область (21 золотих), на другому – Київська (8 золотих) та третє місце поділили Миколаївська та Одеська області (по 6 золотих медалей в кожній).