П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Гирьовий спорт "ХVІ Всеукраїнський турнір пам'яті Ю.О. Резнікова"

 5-7 грудня 2014 року на спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту проходив ХVІ Всеукраїнський турнір з гирьового спорту, пам'яті майстра спорту, професора Юрія Олексійовича Резнікова. Змагання проводились з класичного двоборства - поштовх + ривок, вага гирь 24 кг.

У турнірі взяло участь 143 учасники, з яких 39 жінок, з 12 областей України. "Львівський армієць" капітан Андрейчук Володимир посів перше місце у ваговій категорії до 68 кг з результатом 282 очки. Спонсорами турніру стали сини Юрія Олексійовича, а головним організатором цього свята спорту - Андрейчук Володимир.