П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Спортивне карате "Чемпіонат світу - 2014"

5-9 листопада в м.Бремен (Німеччина) проходив 22-й чемпіонат світу з карате серед дорослих. Спортсмени з 116 країн зі всього світу змагались за 16 комплектів нагород. Україну представляли 15 спортсменів, з них три "Львівські армійці": Хахула Олександр (67 кг), Горуна Станіслав (75 кг), Нікулін Ілля (84 кг).

В 1-й та 2-й день змагань наші спортсмени вибороли собі шанс на "бронзові поєдинки" (бої за 3-тє місце), які проходили в суботу: Сєменцов Віталій (-60 кг), Зарецька Ірина (-68 кг), Мельник (Кузьменко) Жанна (-55 кг) та Горуна Станіслав (-75 кг).
В 3-й день виступали команди. Чоловіча команда в першому колі поступилась сербам. Дівчата впевнено подолали мексиканок, боснійок та словачок, але програли єгиптянкам (чемпіонкам категорії). У втішних поєдинках команду зупинили турчанки, які завадили вийти до фіналу пулу. Тому, результат - 7 місце. Також в цей день вперше в історії чемпіонатів світу проходив 1-й чемпіонат світу серед людей з інвалідністю. Ульяна Смирнова в категорії ката на візках посіла 1-ше місце.
В 4-й день змагань наші спортсмени змогли вибороти 2 бронзи: Горуна Станіслав (-75 кг) переміг у єгиптянина та Зарецька Ірина (-68 кг), яка також "вибила" єгиптянку. На жаль Мельник Жанна (-55 кг) та Сєменцов Віталій (-60 кг) програли та посіли 5-ті місця.
Нагадаємо, що за роки незалежності українські спортсмени жодного разу не посідали призових місць на дорослих чемпіонатах світу. 2 бронзи Стаса та Іри поставили нашу країну на 14-ту сходинку загальнокомандного заліку. Це успіх, до якого Українська федерація карате йшла дуже давно. Вітаємо спортсменів, тренерів та керівництво федерації з цим досягненням!

За матеріалами Української федерації карате.