П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Кульова стрільба "Чемпіонат світу. Вправа РП-5 "Револьвер"

 19 вересня 2014 року у м.Гранада (Іспанія) проходить останій змагальний день 51 чемпіонату світу з кульової стрільби. "Львівські армійці" майор Петрів Олександр та працівник ЗСУ Коростильов Павло та львівський динамовець Бондарук Роман здобули перемогу у командному заліку у стрільбі на 25 м зі пістолета центрального бою (вправа РП-5 револьвер). Це друга перемога львів'ян на цьому чемпіонаті.

Друге місце у вправі РП-5 посіла збірна Росії, трете - збірна Бразилії. В особистому заліку у цій дисципліні Петрів Олександр здобув срібну нагороду, Павло був 15, Роман - 7. Протокол особистої першості тут. Протокол командної першості тут.

Про це писали: Міністерство молоді та спорту України, НОК України