П'ятиборці - лицари п'яти якостей

Сучасне п'ятиборство -  олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання з  плавання, фехтування, кінного спорту та комплексного виду (стрільба та біг).

Citius, Altius, Fortius!

Інфрастуктура Навчально-спортивної бази літніх видів спорту дозволяє проводити навчально-тренувальні збори та змагання з найрізноманітніших видів спорту.

Бойова підготовка - основа життєдіяльності військ

Спортивні об'єкти використовуються для занять з вогневої та фізичної підготовки військовослужбовцями Збройних Сил України

Діти - наше майбутнє

Запрошуємо дітей та молодь до занять у спортивні секції з 15 видів спорту

Спорт - це шлях до успіху

він розвиває красиве тіло, вольовий характер і тягу до перемоги

Павло Коростильов - чемпіон ІІ Юнацьких Олімпійських ігор

 18 серпня 2014 року у м. Нанкіні (Китай) на ІІ Юнацьких Олімпійських Іграх "Львівський армієць" працівник Збройних Сил України Коростильов Павло переміг у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет). У кваліфікації Павло показав високий результат (582 очки), що, однак, дозволило йому пройти у фінал з другим результатом. Протокол тут. У фіналі Павло переміг, встановивши рекорд світу та юнацьких олімпійських ігор. Протокол тут.

Інтерв'ю і фото тут. Відео тут.

У командних змаганнях (мікст) Павло Коростильов разом з представницею Пакістана Джаверією Шавкват посів 9 місце.

 

 

 

 

 Про це писали: Кабінет Міністрів України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту УкраїниНОК України, nanjing2014.org, Міжнародна федерація спортивної стрільби, Європейська стрілецька конфедерація, Xsport, спорт.ua, Галичина спортивнаЛьвівське відділення НОКУправління ФКіС Львівської ОДА, Львівське УФК.